Domy
01 / 01
+48 697 443 512
Domy

Galeria realizacji

domy w zabudowie bliźniaczej- Janczewo

Budowa domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej to specjalizacja firmy M4 Development.
Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy elastyczni, wnikliwie obserwujemy rynek budowlany dostosowując do niego naszą ofertę.
Wszelkie zmiany w projekcie bądź problemy wynikające w trakcie prac staramy się rozwiązać „od ręki”, tworzymy ciekawe i nietypowe rozwiązania, korzystamy z nowoczesnych technologii.
Budując kilka domów rocznie jesteśmy w stanie w 100% zaangażować się w każdą budowę. Potrafimy słuchać, a także doradzić w wielu kwestiach, dlatego pozostajemy w ciągłym kontakcie z naszymi Klientami nawet po zakończeniu prac budowlanych.
Z przyjemnością pomagamy, podpowiadamy udzielamy konsultacji w dalszych pracach wykończeniowych.

M4 DEVELOPMENT DLACZEGO MY?

JAKOŚĆ

Przede wszystkim jakość wykonywanych prac jest dla nas ważna, ponieważ zadowolony Klient jest dla nas najcenniejszym klientem.

TERMINOWOŚĆ

Stosowana przez nas technologia należy do najkrótszych w realizacji. Średniej wielkości budynek w standardzie Thermo maxi (standard developerski) jesteśmy w stanie zrealizować w 3 miesiące. Określony w umowie dokładny czas budowy umożliwi Ci precyzyjnie określić i zaplanować termin zakończenia prac i przeprowadzki do wymarzonego budynku.

STABILNOŚĆ CEN

Ceny materiałów budowlanych oraz robocizny zmieniają się z dnia na dzień. Jako nieliczni na rynku dajemy Państwu gwarancję cen, które nie ulegają zmianom od momentu podpisania umowy do zakończenia budowy.

domy w zabudowiebliźniaczej

Janczewo

+48 697 443 512
kontakt@m4development.pl
Janczewo

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

kontakt
+48 697 443 512
+48 793 299 036
kontakt@m4development.pl
Gorzów
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Call Now Button